Automechanik

Krátky popis

Hľadáme automechanika - LKW Mechaniker, Mechatroniker oder Automobilmechaniker

Náplň práce

Automechanik bežných aj nákladných aut.

Požiadavky zamestnania

Ukončené štúdium ako automechanik
Nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
Diagnostikovanie porúch motorových vozidiel.
Stanovenie optimálneho spôsobu opráv.
Vykonávanie mechanických opráv a výmeny opotrebovaných súčiastok a častí motorových vozidiel.
Nastavovanie mechanických, hydraulických a pneumatických dielcov motorových vozidiel.
Používanie meracích a diagnostických prístrojov a zariadení.
Montáž a servis automobilových doplnkov a príslušenstva.
Vykonávanie pravidelných prehliadok, záručných, pozáručných a generálnych opráv motorových vozidiel.

O spoločnosti

Švajčiarske autoservisy

Výhody

- zabezpečíme pracovné povolenie, ubytovanie, povinné zdravotné
poistenie
- bezplatné spracovanie ročného zúčtovania dane vo Švajčiarsku
- bezplatné spracovanie podkladov pre získanie rodinných prídavkov
(200-250 CHF/mesiac, v závislosti od kantónu)
- týždenné vyplácanie mzdy, príp. mimoriadne zálohy
- možnosť nadčasov
- zamestnanie dlhodobého charakteru
- nepretržitá pomoc zo strany Vášho personálneho poradcu