Warning: Use of undefined constant session - assumed 'session' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/hosting/personalswkservice.sk/www/defines/init.php on line 3

Warning: Use of undefined constant cookie_lifetime - assumed 'cookie_lifetime' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/hosting/personalswkservice.sk/www/defines/init.php on line 3

Warning: Use of undefined constant session - assumed 'session' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/hosting/personalswkservice.sk/www/defines/init.php on line 4

Warning: Use of undefined constant gc_maxlifetime - assumed 'gc_maxlifetime' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/hosting/personalswkservice.sk/www/defines/init.php on line 4
Referencie
Ivan Gašparík15.12.2017

Dobrý deň,

Po uplinutí nášho pracovného polroka vo Švajčiarsku by som chcel poďakovať celému týmu SWK za vynikajúcu podporu a servis. Najme chcem spomenúť pani Janu Fedorkovičovu ktorá bola so mnou neustále v kontakte a poskytla cenne rady pri vybavovaní administratívnych záležitosti.

Pekne vianočné sviatky prajem a všetko dobre do nového roku prajem...


s pozdravom Ivan Gašparík

 
Petr Oščatko07.12.2017

Dobry den,

Ke konci tohoto roku bych touto cestou velmi rad podekoval firmePersonal.Swk.Service za spolupraci,kterou nemohu hodnotit jinak nez kladne.

Obzvlaste bych velmi rad podekoval pani Jane Fedorkovicove za velikou ochotu a pomoc a to jak v zacatcich me prace,tak i v prubehu cele spoluprace.

Jeji pomoc ,rady,jsou vedeny s velikou ochotou a na profesionani urovni.

Zaverem preji vsem ve firme SWK krasne vanoce a uspesny dalsi novy rok.

S pranim dalsi prijemne spoluprace.

 

Osčatko Petr

 Ján Duľa05.12.2017

Týmto mailom by som chcel ohodnotiť agentúru a čiastočne aj pracovníkov

 

Keďže som len zriedka komunikoval s agentúrou tak sa my to ťažko posudzuje ale za každým čo som mal problém alebo nejaké otázky boli pracovnici dostupný, milý a ochotný čo najskôr pomôcť a poradiť. Veľká pomoc bola Pani Cichá ohľadom hľadania a zmeny ubytovania aj Pani Fedorkovičova s pomocou na úradoch a rýchle odozvy s pracovnýmy ponukami.

 

Ján Duľa

 Karel Vozka-Plzeň28.11.2017

Chtěl bych tímto poděkovat firmě Personal.Swk.Service,s.r.o.,zvláště pak paní Fedorkovičové a paní Ciché za profesionální a flexibilní pomoc, trpělivost a laskavost za každé situace a s jakýmkoli problémem.

Celá tato firma je na velice profesionální úrovni a tím, že dokáže podpořit i nováčky, kteří předtím ještě nikdy ve Švýcarsku nepracovali, je hlavně tato podpora důležitá v tom, že se člověk, který začíná ve Švýcarsku pracovat, může soustředit jen na svoji práci.

Nemluvě o tom, že pozitivní atmosféra pak proudí v uzavřeném kruhu a není nic lepšího, než když jsou v rámci této spolupráce všechny strany spokojeny.

Přeji svým jménem této firmě vše nejlepší nejen v tomto roce, ale i v letech následujících a vřele tuto firmu mohu doporučit všem případným uchazečům.

 

S pozdravem  Karel Vozka

 

 


Bořivoj Buchta-Žarošice
04.04.2016

Tímto děkuji firmě  Personal .Swk.Service,s.r.o. , zvláště pak panu Livňanskému a paní Ciché, za zprostředkování práce ve Švýcarsku a podporu během mého pobytu a práce tam.

Pokud někdo hledá práci v zahraničí mohu firmu  Personal .Swk.Service,s.r.o. jenom doporučit.

Solidní a profesionální jednání je u této firmy na prvním místě. 

S pozdravem Bořivoj Buchta

 M.B. - Prievidza
12.1.2016

 Dobrý deň,

Týmto chcem poďakovať firme Personal. Swk. Service  a obzvlášť p.Fedorkovičovej a p.Cichej za skutočne profesionálnu pomoc a asistenciu ktorú mi poskytli počas roku 2015 pri vybavovaní a riešení akéhokoľvek problému spojeného s mojim zamestnaním vo Švajčiarsku ,ako aj za splnenie prednáborových podmienok po nástupe do zamestnania.

S pozdravom a z prianím všetkého dobrého v novom roku  M.B. Prievidza. 

 

Jaroslav Nedorost
23.12.2015

 Dobrý deň,

s Personal.Swk.Service,s.r.o som viac ako spokojný. Agentúra funguje ako ma a za pár korún vybavia všetko čo je potrebné. Obzvlášť si cením Janku F. a Katku C. ktoré si zaslúžia podľa mňa uznanie a odmeny v agentúre za viac ako dobre odvedenú prácu a ľudský prístup. Škoda že som ďaleko inak by som im aj osobne poďakoval.

Prajem jej všetko dobré do budúceho roka 2016.

S pozdravom Jaroslav Nedorost.Marek Antol
11.12.2015

 Dobrý deň,

Chcel sa som sa poďakovať za profesionálny servis pri  konzultáciách a zabezpečení práce a ostatných záležitosti spojených s pracou v zahraničí zamestnancom Personal .Swk. Service,s.r.o.

Pri tejto príležitosti prajem všetkým pokojne a šťastné prežitie vianočných sviatkov a do nového roka prajem všetko dobre, ale hlavne veľa zdravia.

Už teraz sa teším na našu ďalšiu spoluprácu v roku 2016.

S pozdravom a prianím ešte pekného dna.

 

Marek Antol

 Milan Brzica
30.10.2015

S agenturou PERSONAL SWK SERVICE spolupracuji od měsíce 08/2014. Velmi oceňuji rychlý, profesionální a zodpovědný přístup při zajišťování práce ve Švýcarsku, a to při všech potřebných záležitostech.

Chtěl bych poděkovat celému kolektivu personální agentury a obzvlášť panu Vladimíru Livňanskému, který mi byl nápomocen ve všech záležitostech týkajících se zprostředkování práce ve Švýcarsku a byl se mnou v kontaktu po celou dobu pracovního pobytu.

Agenturu PERSONAL SWK SERVICE doporučuji všem zájemcům, kteří uvažují o práci v zahraničí.

Děkuji za ochotu a pracovní příležitost a těším se na další spolupráci v roce 2016.

S pozdravem

Milan BrzicaStefan - Orava
30.10.2015

Dobrý deň,

Minuly rok som začal spolupracovať s Personal.Swk.Service,s.r.o. po spoločnej dohode som vycestoval do Švajčiarska všetko na čom sme sa dohodli bolo vyplatené, aj praca aj ubytovanie bolo podla dohody. Momentalne som na slovensku, čakáme bábatko. Poďakovanie patri celému tímu Personal.Swk.Service spolupracujeme bez osobneho stretnutia....Štefan orava

 Viliam Rusin
20.10.2015

Dobrý deň,

 S agentúrou Personal.Swk.Service,s.r.o. spolupracujem od roku 2012.Od začiatku prace vo Švajčiarsku bolo vždy dodržané podmienky prace ,ubytovanie a taktiež pomoc a starostlivosť pri vybavovaní účtu ,poistenia a ostatných povoleniach. Taktiež musím oceniť pracú ľudí v tejto agentúre. Ich profesionálny a rýchli prístup k riešeniu všetkých potrebných veci. Tuto agentúru môžem hodnotiť ako jednu z najlepších agentúr na Slovensku čo sa tyká pracovných príležitosti, ochoty a prístupu k svojim klientom. Túto agektúru môžem len odporúčať. Chcem sa aj poďakovať celému kolektívu Personal.Swk.Service,s.r.o. za spoluprácu , veľká vďaka za všetko ...VILIAM RUSIN.

 
Jozef Bucko
30.04.2015

Bucko Jozef

S agentúrou Personal Svk Service spolupracujem od mája 2014. Dodnes mám s touto agentúrou len dobré skúsenosti. Všetko na čom sme sa dohodli bolo vždy zabezpečené. Obzvlášť chcem vyzdvihnúť prístup pána Livňanského, s ktorým bola od začiatku veľmi príjemná komunikácia. Zároveň chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup agentúry pri vybavovaní všetkých dokladov a povolení. Túto agentúru vrelo odporúčam.

S pozdravomMiroslav Kis Pal
30.04.2015

Dobrý deň,

No čo sa mňa tyká, som zo službami Personal.Swk.Service,s.r.o veľmi spokojný, vybudovali si veľmi dobre meno vo Švajčiarsku a podarilo sa im presadiť veľa kvalitných ľudí na švajčiarskom trhu práce.

Od kedy pracujem pre SWK, podarilo sa mi zvýšiť môj mesačný prijem o 4,5 násobok a zdokonaliť sa v nemeckom jazyku o 100 percent. Dokonca, som sa usadil s rodinou v nemecku, na švajčiarskej hranici a dochádzam len par kilometrov do prace. Veľkou prednosťou SWK pred ostatnými  pracovnými agentúrami  je jednorazový, symbolicky poplatok, za sprostredkovanie zamestnania, schopnosť vybaviť pracú, ubytovanie, povolenia atd. za veľmi krátky čas,

Ja som minulý rok a tento rok pracoval bez prestávky aj mimo sezóny  v zimnom období keď aj švajčiarsky temporeri  majú problém nájsť si pracú na stavbách. Takže si dovolím tvrdiť podľa svojich skúsenosti a informácii, ktoré sa za tie roky dostali ku mne od mojich kolegov a okolia v ktorom sa pohybujem, že SWK na slovenskom trhu zatiaľ nemá konkurenciu v tejto činnosti. 

 Juraj Páleník
30.04.2015

 

Začal som pracovať s agentúrou PERSONAL.SWK.SERVICE,s.r.o 8.10.2014. Pán Livňanský mi sprostredkoval prácu v priebehu jedného týždňa. I keď to bola len krátkodobá práca, tak mi agentúra bola schopná zabezpečiť ďalšiu prácu ešte v ten istý deň ako som odsúhlasil, aby mi hľadali niečo iné. Bolo to pre mňa veľké prekvapenie, že agentúra je taká pohotová!!! Skončil som minulý rok vo firme pred vianocami, tak som sa dohodol s pánom  Livňanským, aby mi hneď hľadal prácu po novom roku. Nájsť prácu vo Švajčiarsku na začiatku roka je veľký problém, pretože začína nová sezóna a vtedy sa všetky firmy rozbehujú, takže je veľmi málo pracovných ponúk. Ale pán Livňanský mi dokázal i napriek tomu sprostredkovať prácu v prvej polovici januára, čo bolo super. Agentúra PERSONAL.SWK.SERVICE,s.r.o., je jedna z mála serióznych agentúr, ktorá splní to, čo povie!!! Naozaj sa stará o svojich ľudí a keď je nejaký problém, tak ho ochotne pomôže vyriešiť. Musím poďakovať nie len pánovi Livňaskému, ale aj celému týmu PERSONAL.SWK.SERVICE.

S touto agentúrou je štart vo Švajčiarsku o 50% jednoduchší, stačí sa len dohovoriť nemecky a pracovať, no a potom nemáte žiaden problém pracovať v tejto nádhernej zemi. Úprimne všetkým odporúčam!!!

 

S pozdravomIvan Filip
08.10.2014

Volám sa Ivan Filip, pre agentúru PERSONAL.SWK.SERVICE som začal pracovať 18.11.2013. Od registrácie mi našli prácu v priebehu 14-tich dní, čo dodnes neľutujem. Chcem sa poďakovat p. Bačikovi za možnost zamestnať sa vo Švajciarsku, iné agentúry to neponúkajú alebo sú neseriózne. Taktiež ďakujem za profesionálny a zodpovedný prístup, čo sa týka ubytovania, povolenia k pobytu a všetkých náležitostí, ktoré k tomu patria (prídavky na dieťa, prepis auta, Zollbewilligung, usw.)

Pánovi Bačikovi, ako i celému Vášmu kolektívu, sa chcem ešte raz poďakovat. Ste seriózna agentúra, a môžem Vás len doporučiť (samozrejme, pre nemecky hovoriacich uchádzačov).

Prajem veľa ďalších úspechov

Ivan FilipBranislav Karcaba
15.10.2014

Spolupracovať s agentúrou PERSONAL.SWK.SERVICE som začal v októbri 2013.

V minulosti som už mal skúsenosti s agentúrami a môžem zodpovedne povedať, že táto má v mojich očiach zo všetkých najvyšsie hodnotenie. 

Ponúkajú pestrú paletu pracovných pozícií, a ich komplexné služby človeku, ktorý sa pohybuje často v novom a neznámom prostredí, poskytujú stopercentnú oporu a zázemie. Pre toto všetko som PERSONAL.SWK.SERVICE bez váhania odporučil známym, keď sa ma prípadne  opýtali „či neviem o nejakej serióznej práci“.

Ďakujem pánovi Bačikovi, pánovi Livňanskému a určite v neposlednej rade pani Dubivskej, bez ktorej výrazného pričinenia by táto agentúra možno nebola príjemnou výnimkou na trhu práce.

S úctou

Branislav KarcabaJuraj M.
07.10.2014

Rok som spolupracoval s agentúrou PERSONAL.SWK.SERVICE. Musím uznať, že je to jedna z mála agentúr, ktorá dodrží svoje sľuby. A to čo sa týka komunikácie, zabezpečenia ubytovania a vôbec komplet servisu.Veľké ďakujem patrí hlavne p.Dubivskej. Jej ochota, dobré rady, pomoc pri vybavovaní na úradoch a hlavne ľudský prístup mi veľmi pomohli. Každému môžem túto agentúru len doporučiť.

 S pozdravom Juraj BratislavaJaroslav Fabian-Ostrava/CZ
29.09.2014

Velice seriózní agentura, která staví zaměstnance na první místo. Ze začátku sem měl obavy, po předchozích zkušenostech, že je to další sprostředkovatelská agentura, která vás sedře o provizi a dál se nestará. Opak je pravdou, poskytují kompletní servis a starají si i ve chvíli, kdy by už nemuseli. Můžu říct, že jsou serióznější než mnozí Švýcaři. Nikdy sem nečekal na práci více než  týden a pokud práce nevyhovovala, byla vždy možnost změny. S poděkováním panu Livňanskému a paní Dubivské, za férové jednání, které je ve dnešní době vzácné. Nemůžu nic jiného, než doporučit.

S pozdravem Jaroslav FabiánRadovan Tužinčin-Rajecké Teplice
09.07.2014

Naša spolupráca netrvala dlho, ale i to stačilo k tomu, aby som zistil, že sa jedná o serióznu agentúru. Chcel by som sa poďakovať celému kolektívu PERSONAL SWK SERVICE za bezproblémový štart vo Švajčiarsku.

Ešte raz veľká vďaka :o)Tomaš – Nové Mesto nad Váhom
08.07.2014

Chcem sa poďakovat celému kolektívu Personal.SWK.Service. Spolupracoval som s nimi po dobu jeného roka.

V minulosti som už pracoval cez pracovnú agentúru, ale musím povedať, že čo sa týka prístupu, zodpovednosti a všetkého, čo sa týka práce a ubytovania, a tak ďalej, patrí Personal. . medzi tie najlepšie. Čo som mal ja možnost spoznať agentúry, tak bola a aj je tá najlepšia. 

Môžem len odporučiť. Ak má niekto záujem o prácu v zahraničí, neváhajte.

I keď niektoré veci si musíi človek vybaviť sám, ale inak vo všetkom je agentúra nápomocná.

Hlavne by som sa chcel poďakovat pani Dubivskej, s ktorou som komunikoval asi najviac. Vždy bola pripravená pomôcť. Aj teraz po návrate mi pomáha pri vybavovaní všetkých podkladov a potvrdení. Ďakujem.

 

S pozdravom Tomáš z Nového MestaPetr Tater  – Staňkov
30.06.2014

Naše spolupráce sice netrvala až tak dlouho, ale i tak to stačilo k tomu, abych poznal, že se jedná o velmi seriózní firmu, která plní, co slíbí a poskytuje zaměstnancům prvotřídní servis. Přeji Vám i celému Vašemu kolektivu mnoho pracovních úspěchů a spokojenosti v osobním životě.

S pozdravem Petr TaterDenis Zaťko – Lehota pod Vtáčnikom
01.06.2014

Dobrý deň,

Chcel by som Vám odporučiť túto agentúru v dobe, keď každý má pochybnosti o agentúrach a o slovenských dvojnásobne, pretože už to bude rok, čo pracujem cez Personal.Swk.Service a som nadmieru spokojný. Na začiatku to bolo pre mňa netradičné, a na čo musí byť každý pripravený, že človek musí byť v pohotovosti nastúpiť do práce aj na druhý deň :-). No a v neposlednom rade by mi nedalo nespomenúť strážneho anjela tejto agentúry pani Dubivskú, ktorá Vám poradí a hlavne pomôže v každej situácii, v ktorej sa ocitnete:-). Pre neveriacich ponúknem aj tel. číslo, kde, ak chcete, volajte vo večerných hodinách – 0041767962852.

 

S pozdravomPavol Cipik – Jasenie

Rád by som sa pripojil tiež, keďže s touto agentúrou spolupracujem pol roka a doposiaľ nebol žiadny problém, tak by som chcel napísať len toľko: stopercentná podpora pri riešení akýchkoľvek vecí, či už vybavenie poistenia, povolenia, proste celkovo papierovačiek, nemusel som nikam behať, spravil som to presne z tohto miesta, kde práve sedím :). Rýchle vybavenie povolení a práce. Doposiaľ som spokojný a nehodlám to meniť. Týmto sa chcem aj zároveň poďakovať za služby a za všetky informácie, ktoré mi boli poskytnuté. Ďakujem.

S pozdravomJozef Sýkora – Močenok                                                                                                                       

Dobrý deň, po viacerých skúsenostiach s agentúrami, môžem vrelo odporučiť pracovný tím Personal.Swk.Service,s.r.o. Agentúra sa naozaj postarala o všetko, čo som počas spolupráce s nimi potreboval. Je to jediná ľudská agentúra, nezabudli na nás ani pri narodení nášho dieťaťa alebo Vianoce.

Málokto by Vám poslal pohľadnicu, veď sme iba zamestnanci. Nakoľko som prešiel pod švajčiarsku firmu, tak som musel agentúru opustiť. Keby sa mi ale stalo, že musím túto firmu opustiť, tak by som sa určite vrátil pod agentúru Personal. Swk. Service,s.r.o. Za všetko Vám veľmi pekne ĎAKUJEM a ostávam s pozdravom.František Timčo – Vranov nad Topľou

Chcem sa poďakovať pánu Bačikovi a jeho týmu za starostlivosť, a spoluprácu. Pod agentúrou  Personal.Swk.Service,s.r.o som pracoval vo Švajčiarsku dva roky (2012-2013).

Keď sme sa na niečom  dohodli, splnili to. Celý čas mi agentúra pomáha aj s maličkosťami, nikdy nezaspala.

Zo začiatku som vystriedal pár firiem, kým som sa naučil jazyk. Nikdy som sa nebál o prácu, lebo som vedel, že sa mám kam obrátiť. A ani nebojím, lebo viem že sú stále tu.


M. Živčic, Dubnica nad Váhom26.11.2013

Ďakujem celému týmu Personal.Swk.Service, že sa o mňa tak dobre stará, to som v iných firmách v Rakúsku a Nemecku nezažil!

Ešte raz VĎAKA!

Dušan Ďureje, Lehota pod Vtáčnikom 10.10.2013

Dobrý deň,

Chcel by som sa úprimne poďakovať celému tímu pracovníkov agentúry Personal.Swk.Service,s.r.o za sprostredkovanie práce vo Švajčiarsku.
Váš zodpovedný prístup a profesionalita svedčia o tom, že ste skutočne seriózna agentúra. Našli ste mi perfektné zamestnanie, ubytovanie a pomohli ste mi vybaviť všetky potrebné dokumenty.
Touto cestou chcem odporučiť agentúru Personal Swk Servise všetkým, ktorí chcú rozvíjať svoje pracovné skúsenosti a jazykové vedomosti, všetkým ktorí chcú zmeniť svoj život, dobre zarobiť a spoznať novú krajinu a ľudí.
Ešte raz Vám ďakujem za sprostredkovanie práce a prajem veľa ďalších spokojných klientov.

S pozdravom Dušan Ďureje – Lehota pod Vtáčnikom

pán M. Šteiniger, Turzovka3.10.2013

Dobrý deň

Chcel by som touto cestou poďakovať za mravenčiu prácu p.Dubivskej a celému tímu Personal.Swk.Service,s.r.o zo Stropkova.

Musím úprimne povedať že môj prvý dojem nebol moc dôverčivý. Moja dôverčivosť vyplývala z nie moc dobrého fungovania slovenských firiem ktoré pod krásnymi šatami poskytujú mizivé služby .

Musím ale skloniť klobúk a vzdať maximálny hold, fungovaniu tejto firmy čo sa sprostredkovania práce týka.

Naozaj všetko klape ako švajčiarske hodinky, keď už Vás sem dostanú, snažia sa Vás všetkými potrebnými prostriedkami udržať, takže pokiaľ sa niekto vráti domov, mal si sa predovšetkým pozrieť na seba.

Ich práca nekončí tým že Vás odošlú na predom dohodnútu prácu ale z veľkou razantnosťou, flexibilitou a naozaj z profesionálnym prístupom sú nápomocný vo všetkých potrebných smeroch. Nechcem ani pomyslieť ako by som musel Sám odolávať švajčiarskému právnemu systému.

Moje referencie na tento tým sú opodstatnené a všetkým úprimne ĎAKUJEM.

s pozdravom M.Šteiniger – Turzovka.

Ing. Peter Harvilko 6.9.2013

Dobrý deň prajem,

týmto by som sa chcel poďakovať a zároveň odporučiť agentúru Personal Swk Service, pre tých ktorí zvažujú nad prácou v zahraničí, konkrétne vo Švajčiarsku.

S agentúrou mám vynikajúcu skúsenosť, veľmi mi pomohla pri mojom novom nástupe na miesto elektrikára. Za veľmi krátky čas som mal vybavené všetky potrebné náležitosti pre prácu a pobyt vo Švajčiarsku.

Na svojom prvom projekte a zároveň prvom pôsobení boli zohľadnené moje skúsenosti, resp. nedostatky a tým som dostal možnosť taktiež sa dobre odprezentovať.

Osobitne musím vyzdvihnúť profesionalitu a veľmi seriózne jednanie p. Bačika, ktorý promptne rieši všetky vzniknuté situácie a zaujíma sa o zamestnanca ako aj o situáciu na pracovisku.

Som veľmi spokojný s celým tímom, ktorý mi vie neustále pomôcť a poradiť ak potrebujem niečo zariadiť.

Ďakujem za spoluprácu a prajem veľa úspechov.

S pozdravom Ing. Peter Harvilko

Pán Vladimír Grolmus1.2.2013

Milí priatelia,

prostredníctvom tohto e-mailu by som sa chcel poďakovať pánovi Báčikovi a taktiež aj pracovnej agentúre Personal.Swk.Service,s.r.o za sprostredkovanú prácu vo Švajčiarsku.
Je to seriózna agentúra a vystupovanie p. Báčika bolo na profesionálnej úrovni.
Vybavovanie malo rýchly spád. Netrvalo dlho a mal som vybavené povolenie aj prácu neďaleko Bernu. S ubytovaním som taktiež nemal problém.
Dokonca aj po odchode z pracovnej agentúry som ostal v kontakte s p. Báčikom, a keď potrebujem niečo zariadiť, vždy je ochotný pomôcť.

Ešte raz ďakujem za poskytnutie pracovnej príležitosti a túto agentúru vrelo odporúčam každému, kto má záujem vycestovať za prácou do Švajčiarska.

S pozdravom Vladimír Grolmus

Pán Milan Gallo, Honce 17.9.2012

Dovoľte, aby som touto cestou vyjadril svoje poďakovanie celému tímu pracovníkov personálnej agentúry, Personal.Swk.Service, obzvlášť p. Bačíkovi, ktorý mi sprostredkoval pracovné miesto vo Švajčiarsku.

Som vyučený elektrikár a na základe ponuky uverejnenej na internete, jednalo sa o prácu elektrikára vo Švajčiarsku, som odoslal potrebné dokumenty personálnej agentúre Personal.Swk.Service. O niekoľko dni ma kontaktoval p. Bačík, dohodli sme sa na osobnom stretnutí. Stretnutie prebehlo v príjemnej atmosfére, boli mi poskytnuté všetky informácie o pracovnom mieste, ako aj o pracovnej zmluve. Prístup p. Bačika bol veľmi profesionálny, oboznámil ma s podmienkami na vykonávanie práce vo Švajčiarsku. Zo stretnutia som mal veľmi dobrý dojem. Všetko na čom sme sa dohodli t.j.: ubytovanie, pracovné povolenie ako aj potrebné formuláre mi zabezpečila personálna agentúra p. Bačíka.

Po príchode do Švajčiarska som nemal žiadne problémy, všetko bolo zabezpečené tak ako sme sa s p. Bačíkom dohodli. Keď som ho v prípade nejakých nejasností kontaktoval tak mi stále ochotne a rád pomohol. Týmto by som sa mu chcel aj poďakovať, že aj napriek tomu, že bol pracovne zaneprázdnený si stále našiel čas na moje otázky.

Ak by som mohol tak vrelo odporúčam aj ostatným záujemcom o pracú v zahraničí služby personálnej agentúry Personal.Swk.Service,s.r.o pretože je to profesionálna, seriózna a hlavne spoľahlivá personálna agentúra, ktorá dbá o spokojnosť svojich klientov.

P.Bačík ďakujem ešte raz pekne za poskytnutú príležitosť pracovať vo Švajčiarsku,a prajem Vám ako aj Vášmu celému tímu veľa spokojných klientov.

S pozdravom

Milan Gallo - Honce

Mgr. Silvia Bezegová, Humenné 11.7.2012

Prajem pekný deň,

touto cestou by som sa chcela poďakovať p. Bačíkovi a celému tímu personálnej agentúry. Služby tejto personálnej agentúry som prvykrát využila už v roku 2008, kedy som dostala pracovnú ponuku Solothurne na pozíciu zdravotná sestra. Vtedy som túto ponuku neprijala. Minulý rok som oslovila p. Bačíka so žiadosťou o sprostredkovanie zamestnania na pozíciu zdravotná sestra vo Śvajčiarsku. Po skompletizovaní všetkých potrebných dokumentov som vycestovala do Luzernu. Hoci pracovnú zmluvu som nedostala o mesiac neskôr som dostala novú pracovnú ponuku do mesta Spiez. Túto cestu som absolvovala spoločne s p.Bačíkom tam aj späť. Tak som mala dostatok času ho spoznať a utvrdiť sa o tom aký profesionálny prístup má ku všetkým svojím uchádzačom o zamestnanie. Problémy , ktoré sa vyskytnú rieši promptne a tak tiež sa úprimne teší s klientom ak dostane zmluvu od zamestnávateľa. Od 16.7.2012 nastupujem do Krankenheimu na pozíciu zdravotná sestra. Prostredie , pracovné a finančné podmienky sú neporovnatelné s podmienkami na Slovensku. Preto vrelo odporúčam túto personálnu agentúru všetkým uchádzačom o zamestnanie , ale aj ľuďom, ktorí ešte len o tom uvažujú a nevedia sa rozhodnúť cez ktorú agentúru majú vycestovať. V tejto agentúre sa stretnete so serioznosťou, profesionálnym prístupom a záujmom o kandidáta. Nie všetky agentúry sa vyznačujú týmito vlastnosťami čo môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti, keďže 8 rokov som pracovala ako opatrovateľka v Rakúsku. Pán Bačík ďakujem Vám a prajem do budúcna veľa spokojných klientov.

S pozdravom Mgr. Silvia Bezegová, Humenné

Pán Ľuboš Romža, Humenné 21.6.2012

Zdravim, prostrednictvom tohto emailu by som chcel poďakovať a zaroveń povedať, že pracovna agentura Personal Swk. Serviece, s.r.o je zatiaľ jedinou korektnou agentúrou, s ktorou som sa stretol počas mojich pracovnych skusenosti v zahraniči. Či na pozíciach v poľnohospodárstve - Landwirtschaft, alebo na momentálnej pozícii ako Zimmermann/Tesár vo Švajčiarsku. Vždy som mal zabezpečenú prácu,plácu ako aj zabezpečené byvanie a všetko čo k tomu patri.

Ak by som mohol dodat, odporúčam aj inym zaujemcom, ktori maju zaujem, alebo rozmyslaju o praci v zahraničí, aby oslovili pracovný team tejto agentúry pod vedenim skvelého konateľa a personálneho poradcu p. P.Bačika. S pozdravom a maximalnou spokojnostou Ľuboš Romža - Humenné :)

Pani Monika Rudyová 26.4.2012

Vážený pán Peter Bačik, Touto cestou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za Váš profesionálny prístup a milé jednanie so mnou. V priebehu pár mesiacov, ste mi našli vynikajúce pracovné miesto vo Švajčiarsku, s ktorým som spokojná. Spolupracovalo sa mi s Vami aj s celým vaším tímom veľmi dobre, a nemám žiadne výhrady, s čím by som nebola spokojná. Teším sa, že som oslovila práve vašu agentúru, lebo viem, že ste 100% spoľahlivý a svoju robotu si naozaj odvádzate dobre.
Taktiež by som chcela poďakovať vašej kolegyni Daniele, ktorá ma sprevádzala prvý deň vo Švajčiarsku. Je to veľmi milá žena, s ktorou sa mi tiež spolupracovalo vynikajúco. Prajem Vám pán Bačik veľa šťastia a mnoho tak spokojných ľudí s Vašou prácou ako som ja. Monika Rudyová - 26.04.2012

Pán Branislav Babjarčík 8.11.2011

Milí uchádzači, Touto cestou by som Vám chcel podať a poskytnúť len tie najlepšie referencie o agentúre Personal.Swk.Service,s.r.o
Ako vyučený elektrikár s dobrou znalosťou nemeckého jazyka, som sa formou internetu dozvedel o tejto agentúre, ktorá poskytuje možnosť zamestnať sa vo Švajčiarku v rôznych odvetviach. V novembri, roku 2010 som sa osobne stretol s pánom Bačikom o mojich možnostiach zamestnať sa v zahraničí.
Môj prvý dojem bol veľmi príjemný a aj podmienky, ktoré mi ponúkali veľmi akceptovateľné. Možnosť odrobenia 5 týždňov a na 10 dni domov to bolo veľmi lákavé a taktiež týždenne vyplácanie odpracovaných hodín.
Pred pánom Bačikom som kontaktoval viaceré agentúry, no všetky vyžadovali vopred finančnú platbu za sprostredkovanie práce, preto ma milo prekvapilo, že pán Bačik takéto platby nevyžadoval ihneď.
Prvý telefonát po našom stretnutí bola možnosť vycestovať do Švajčiarska, ktorú som bez váhania prijal. Práca bola zabezpečená neďaleko Bernu. Vybavili sa všetky potrebne formuláre a pracovne povolenie aj s ubytovaním, takže sme nemali žiadne problémy ani osobne vybavovania po našom príchode. Hneď na ďalší týždeň bolo všetko vyplatene tak ako malo byť, takže sme vedeli, že sa nejedna o nejaký podvod ohľadom prace a peňazí. Po skončení stavby dostal náš zamestnávateľ/agentúra od elektrikárskej firmy, pre ktorú sme pracovali na stavbe, naše osobné ohodnotenie. Podľa tohto ohodnotenia si neskôr vyberali ostatne elektrikárske firmy pracovníkov na svoje stavby. Preto sme aj boli radi, že naše úsilie a dobra práca na predchádzajúcej stavbe bola firmou dobre ohodnotená. Hneď po ukončení stavby sme mali už vybavenú ďalšiu stavbu pre inú elektrikársku firmu kde som až doteraz. Mojimi výsledkami a úsilím som dosiahol to, že mi Švajčiarska elektrikárska firma ponúkla možnosť zamestnať sa na trvalý pracovný pomer v ich firme, a to nie len mne, ale aj moju kolegovi a bratovi s ktorými som tu začínal pracovať.
Takže aj touto cestou sa chcem pánovi Bačikovi poďakovať za túto možnosť pracovať vo Švajčiarsku a za bezchybnú spoluprácu s ním. S pozdravom Branislav Babjarčík - Elektrikár

Skúsenosti pána Ščibrana 5.9.2011

Príjemný dobrý deň. Chcel by som sa touto cestou poďakovať pracovnej agentúre PERSONAL SWK SERVICE zo Stropkova, konkrétne pánovi Petrovi Bačikovi, za sprostredkovanie práce vo Švajčiarsku v meste Burgdorf pri Berne, kde som pracoval 6 mesiacov , na takzvanom PPP projekte ( Policajná budova, Justičná budova a Väznica pre celý kantón Bern) ako elektrikár na stavbe. Daná stavba sa oficiálne ukončila a i keď mi bola zabezpečená behom dvoch dní druhá práca, rozhodol som sa pre rodinné problémy vrátiť sa na nejaký čas domov na SR, ale rád by som sa za nejaký ten mesiac - dva zase vrátil naspäť do Švajčiarska, bo tu v SR sú tie výplaty na biednej úrovni, zamestnancov si nevážia a odborníci robia skoro za minimálne mzdy.
Vo Švajčiarsku si ma ako odborníka elektrikára vážili a dali mi k tomu aj primeraný plat. Práca v CH bola v pohode, Švajčiari sa nenaháňajú ako mi Slováci a šetria sa a keď si človek uvedomí za aký peniaz robí v porovnaní zo Slovenskom, tak nie je o čom premýšľať.
Úplné iná mentalita, poriadok, rozbehnutá ekonomika, každý sa na ulici zdraví, slušnosť, kvalitná ekonomika, žiadne kauzy, politici robia vládu pre ľudí a nerozkrádajú svoj štát.
Švajčiarsko je dokonca tak uznávané, že si tam chodia privyrábať samotný nemci, rakúšania, taliani, vlastne všetci s EU.
A aj tu na SR dneska človek ťažko nájde solidnú a korektnú agentúru, vačšinou sú to všetko klamári, ktorí pýtajú dopredu všeliake poplatky za zaregistrovanie sa a viac sa Vám už neozvú, alebo dopredu peniaze za sprostredkovanie práce a vy ani neviete, kde Vás dajú a do čoho vlastne idete.
A čo sa týka samotnej práce vo Švajčiarsku, každý dobré vie, že Švajčiarsko je najlepšie platená krajina v európe, predtým som pracoval cez inú agentúru v Taliansku v Bolzane, ale ten plat s porovnaním so Švajčiarskom sa nedá porovnať, cca 2,5 x viac ako v Taliansku.
Do Švajčiarska potrebujete pracovné povolenie ( tkz. Auslanderausweis) a bez toho Vás tam pracovať nepustia, takže pán Bačík mi najskvôr poslal pracovnú zmlúvu, ktorú som si dôkladne preštudoval a až potom keď som vedel, čo je na nej som ju až podpísal a aj to je jedna s výhod, pretože najskvôr podpíšete pracovnú zmlúvu, takže viete za aký peniaz pracujete a za akých pracovních podmienok.
Pán Bačík sa mi sám od seba ozval, ako sa mi tam darí a zaujímal sa, či je všetko v poriadku, takto si predstavujem prístup korektnej agentúry. Ďakujem aj ja pánovi Bačíkovi za prejavenie dôvery a agentúru Personal Swk Service, vrelo odporúčam aj ostatným. A teším sa na daľšiu spoluprácu. S pozdravom Martin Ščibran zo Žiliny

E-mail od pani Gombošovej 3.8.2011

Moje prvé skúsenosti s prácou vo Švajčiarsku Po ukončení bakalárskeho štúdia v odbore ošetrovateľstvo som sa rozhodla využiť svoje vzdelanie a dlhoročnú prax zdravotnej sestry pre prácu v zahraničí. Prvý konkakt som nadviazala s pracovnou agentúrou Personal Swk Service,s.r.o konkrétne s pánom Bačkom zo Stropkova. Táto voľba sa ukázala ako veľmi dobrá. Už po prvom osobnom stretnutí som mala dobrý dojem, vedela som, že prácu, ktorú som si vybrala dostanem. Po zaobstaraní všetkých potrebných dokumentov a po ich preložení do nemeckého jazyka nabrali veci rýchly spád. Netrvalo dlho a mohla som vycestovať na Schnuperrtag - v zariadeniach v Luzerne a Berne. Na oboch miestach sa mi páčilo, prístup ku mne bol veľmi pekný, v pracovných kolektívoch som sa cítila dobre. Keďže som mala možnosť výberu, vybrala som prácu v geriatrickom zariadeni - Pflegeheime - nakoľko mám dlhoročné skúsenosti s prácou na internom oddelení a pracovala som aj privátne v rodinách v Rakúsku. Chcem sa touto cestou poďakovať p. Bačikovi a celému Tímu za jeho odbornú pomoc a spoluprácu, ktorá priniesla želateľný výsledok, za jeho rady a povzbudzovanie. Takto si predstavujem spoluprácu s pracovnou agentúrou, pretože nie vždy to zvykne byť pravidlom. Chcela by som povbudiť aj ostatné záujemkyne o prácu v zahraničí - dá sa to celé zvládnuť - a pod dobrým vedením zvlášť. Freundliche Grusse und alles gute.
Bc. Eva Gombošová

List od pani Bogdanovej 17.12.2010
Vážený pán Peter Bačik,

Som Vám veľmi vďačná za sprostredkovanie práce v zahraničí. Ste veľmi šikovný. Za tak krátky čas som mala všetko vybavené ohľadom práce: papiere, a mohla som vycestovať. Išla som s obavami, lebo to bola moja prvá práca v zahraničí. Našťastie som sa dostala k veľmi milím a chápavím ľuďom, nakoľko som neovládala dobre nemecký jazyk. Bola som a aj som veľmi spokojná a teším sa na ďaľšiu spoluprácu.

S pozdravom
Bogdanová
Medzilaborce dňa 17.12.2010


E-mail od pani Takáčovej  
Poďakovanie. Touto cestou sa chcem poďakovať agentúre Personal Swk Service zo Stropkova, menovite pánu Bačikovi za sprostredkovanie zamestnania v zahraničí. Je to síce jeho práca no toto poďakovanie a spokojnosť je však za prístup a serioznosť voči svojim "klientom". V dnešnej dobe je doslova vzácnosť natrafiť na serióznu agentúru, a prístup jej pracovníkov. Ochota s akou som sa stretla u pána Bačika mi však nedá aby som to nevyjadrila verejne. Prajem tejto agentúre, aby sa im darilo aj naďalej a aby mali iba spokojných klientov. Takáčová Andrea

 

 

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="32" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="false" QFor