U nás to máme inovatívne, hodnotné a jedinečné.
... a áno, bude toho ešte mnoho pozitívneho,

lebo, také sú nástroje a systémy nášho spoločného dieťaťa, ktorým je spoločnosť Personal.Swk.Service už 13.rok a ktoré aj Vás povedie zahraničím, akoby ste boli doma… 

Ponúkne Vám potrebné možnosti vzdelávania sa. A určite Vás uživí, v každom čase, kedykoľvek sa rozhodnete Vy sami.

Vždy vylepšujeme niečo, čo iní ešte ani nemajú v pláne.

V období medzi myšlienkou unikátneho nápadu a realitou sme sami sebe konkurenciou. Za každým našim unikátnym nástrojom stojí dlhý kolobeh dní a nocí, kedy každý nový detail dokáže zmeniť situáciu – a častokrát sa mení všetko od základov.

Pracujeme s nadšením, vďaka čomu máme dostatok síl spraviť všetko minimálne na 100%.

Keďže každý náš projekt je časovo náročný a uvedomujeme si, že momentálna situácia na pracovnom trhu je mimoriadne vážna, rozhodli sme sa prinášať novú víziu našej spoločnosti pre rok 2021 postupne – v ucelených častiach. Situácia nám dovoľuje začiatok prvej inováciu už v najbližších dňoch.

Ak ste našim zákazníkom, klientom, či ešte len návštevíkom tejto stránky, o každej výnimočnosti budete informovaní na tomto mieste – z prvej ruky a pravdivými informáciami, ktoré Vám podáme najlepším možným spôsobom.

je deň, na ktorý sme naplánovali prvú novinku, ktorá môže u mnohých pôsobiť ako prvoaprílový výstrel.
Pre nás je to ale jeden z vážnych cieľov na rok 2021.

Nahliadnite do blízkej budúcnosti už teraz .. najbližšie minúty Vám budú stáť za to!

V tejto chvíli sa nám tieto riadky píšu ľahko a s obrovským nadšením. Následujúce aplikačné časti majú v procese realizácie k realite bližšie, ako blízko.

#1
Výhody nášho partnera Vás povezú najbližšie roky.

Na realizáciu našich predstáv sme našli silného partnera, vďaka ktorému Vám dokážeme pomôcť počas Vášej ceste k úspechu v zahraničí.

Keďže my predovšetkým sedíme a tvoríme, radosť z moderných technológií plánujeme dopriať v tomto roku dvoch za sebou idúcich čísel postupne všetkým zodpovedným a pracujúcim dobrovoľníkom, ktorí sa pridajú programu. Pri našej plnej skromnosti máme minimálny cieľ veľkoryso nastavený.

Všetko je pripravené tak, aby sme Vám mohli odovzdať na Vaše cesty za prácou viac ako 100 úplne nových, priamo pre Vás vyrobených, hybridných automobilov, vďaka ktorým:

Spoločne a VÝNIMOČNE – pravdivou a jasnou víziou, ktorú Vám detailne do bodky približíme. Tu žarty definitívne pôjdu bokom.

A prečo práve 100 automobilov?
– Aby sme zvýšili šancu, že aj Vy sa budete voziť do prace ako páni práve aj Vám!

Nedáme priestor možným komplikáciám, ktoré Vás oberajú o financie a v neposlednom rade Vám dokážu znemožniť prístup k  Vašim zárobkom.

Pracujte v skupine ako odborník, doprajte si viac!

#2
Rozdáme v roku 2021 jedinečnou formou v odmenách viac ako
1 milión EUR?

Spoločnými silami, poháňaní túžbou po naplnení toho svojich vlastných cieľov to je reálne. Aby to neostalo len pri slovách, dokončujeme inteligentný nástrok, ktorý komukoľvek môže priniesť pasívny príjem.

Hovorí sa, že bez práce nie sú koláče. My sme to pripravili pre každého tak, aby ste koláče mohli dopriať.

Na tejto stránke Vás zároveň aj naučíme, ako Vám to celé bude fungovať.

Z odmien sa dá stihnúť aj tohtoročnú letnú dovolenku. nás sa Vám to zbiera rýchlejšie, ako doma v prasisatku.

keď pravidelne odkladáte. Pokladničku plníme rýchlejšie, ako klipnitie oka. Alebo aj 13., 14. Či 15 plat. To už je len o Vašom cieli.

#3
Našli sme dôstojnú práu pre Vaše manželky!
A doma / v okolí domova.

ako náhradu toho, že Vy musíte chodíť za lepším finančným ohodnotením do zahraničia.

Túto novinku ponúkame výlučne ženám a primárne priateľkám našich terajších zamestnancov..

Pracovali ste prostredníctvom Personal.Swk.Service v minulosti?

Pre Vaše manželky už máme nachystane tieto benefity:

.. Každá činnosť bude ohodnotená na úrovni nemecky hovoriacich štátov – lebo my si ceníme to, čo pre nás robia Vaše ženy. 

Aby toho nebolo málo,

Popri primárnych činnostiach v našej agentúre sa aktívne venujeme priprave systémov prospešných pre každého – bez potreby splnenia akýchkoľvek podmienok. Stačí, že našu ponuku uvidíte v správnom čase.

Nepremeškajte svoju príležitosť – zapíšte sa i nás a dostávajte informácie, o aké máe záujem.
Byť s nami pri uvedení každej inovácie, o ktorej ste doteraz určite nepočuli Vám prináša aktuálne informácie a nové možnosti.

Cenné a hodnoverné (overené) informácie môžete slobodne zdieľať Vášmu okoliu – každý máme niekoho, kto pracuje v zahraničí.

Nestrácame čas rozhodovaním sa, kto si čo zaslúži,

či ste Vy vhodnejší, alebo či sú oni pripravení. Každý má u rovnaké možnosti, ktoré mu zabezpečia prístup k fenomenálnym službám.

Prostredníctvom našej ponuky máte možnosti ušetríť, ale aj získavať množstvo štedrých výhod,

Naši pracovníci majú navyše možnosť užívať výhody, ktoré formujeme tak, aby nemali hraníc. Častokrát ešte omnoho skor, vo forme testovania.

Využívate najmodernejšie technológie

Vďaka tomu, že pri našej práci radi využívame vymoženosti, ktoré nemusia byť dostupné každému, všetko nové, čo sme otestovali a funguje to, pridávame do systémov, ktoré budete mať možnosť ako náši zákazníci používať. Ak chcete mať život jednoduchší a krajší zároveň, tak dobrovoľne budete musieť 🙂

Partnerstvá založené na kvalite a jedinečnosti

Množstvo každodenných ponúk na nepotrebné produkty a služby nie je priestor, kde vyhľadávame partnerstvá.
Dodávateľov si vyberáme sami, so zameraním na overenú kvalitu. prípadne odporučaní od našich dlhoročných partnerov. Väčšia záruka v tejto chvíli sa momentálne hľadá, hľadá, hľadá 🙂